• facebook
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube
kërkim

Çfarë Ne Oferta

Produktet më të shitura
  • 123 (1)

    Gas Me mbrojtje Flux tela cored

  • 123 (2)

    Vetë Me mbrojtje Flux tela cored

Për një kuptim më të mirë të produkteve tona dhe çmimet, pleace klikoni në butonin e duhur për të improvoe informacionin, ne do të përgjigjeni për ju hollë 24 orë.

hetim Tani

Featured produktet

Produktet më të shitura

Pse të na zgjidhni ne?

Yichen është kinez ekspert i njohur teli saldim angazhuar në R & D, prodhimit, shitjes dhe të shërbimeve të furnizimit. Ne ofrojmë të gjerë varg produkt mbulon çeliku fluksi cored tela, gazi mbrojtura saldim me hark teli, hark zhytur tela, elektrodë, tela zinku, arra magji dhe çeliku gardh postim, etj diametër tela disponueshme është i shkonin nga 0.6mm 3.2mm për saldim. Zgjidhje Customized saldim është dhënë gjithashtu.