• Фејсбук
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube
Барај

Што Понуда

најпродаваните производи
  • 123 (1)

    Гас заштитени Flux cored жица

  • 123 (2)

    Авто Заштитени Flux cored жица

За подобро разбирање на нашите производи и цени, pleace кликнете на десното копче на improvoe на информации, ние ќе ви одговори на вас тенок 24 часа.

Прашање Сега

Избрана производи

најпродаваните производи

Зошто да не одберете нас?

Yichen е признат Кинески жица за заварување експерт ангажирани во R & D, производство, продажба и услуги снабдување. Ние нудиме широка палета на производи покривање челик флукс cored жица, гас заштитени заварување жица, ЕПП заварување жица, електроди, цинк жица, хексадецимален ореви и челик оградата пост, итн Достапни жица со дијаметар се движи од 0.6mm до 3.2mm. исто така е предвидено прилагодено решение за заварување.